• SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN Internet Router tot 300 Mbps inkl. 4G / 5G ready Dakantenne )
  • SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN Internet Router tot 300 Mbps inkl. 4G / 5G ready Dakantenne )
  • SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN Internet Router tot 300 Mbps inkl. 4G / 5G ready Dakantenne )

SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN Internet Router tot 300 Mbps inkl. 4G / 5G ready Dakantenne )

Productinformatie "SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN internetrouter tot 300 Mbps incl. 4G / 5G ready dakantenne )"

SELFSAT MWR 4550 (4G / LTE & WLAN internetrouter tot 300 Mbps incl. 4G / 5G ready dakantenne)

help_outlineVraag over product
SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN Internet Router tot 300 Mbps inkl. 4G / 5G ready Dakantenne )

SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN Internet Router tot 300 Mbps inkl. 4G / 5G ready Dakantenne )

Productinformatie "SELFSAT MWR 4550 ( 4G / LTE & WLAN internetrouter tot 300 Mbps incl. 4G / 5G ready dakantenne )"

SELFSAT MWR 4550 (4G / LTE & WLAN internetrouter tot 300 Mbps incl. 4G / 5G ready dakantenne)

Ik accepteer privacybeleid regels  

Wij leveren onze producten aan landen van de Europese Unie. Om 0% btw te krijgen voor intracommunautaire transacties geef ons uw geldige EU-btw-nummer

Productinformatie "SELFSAT MWR 4524 ( 4G / LTE & WLAN internetrouter tot 150 Mbps incl. 4G / 5G ready dakantenne )"

SELFSAT MWR 4524 (4G / LTE & WLAN internetrouter tot 150 Mbps incl. 4G / 5G ready dakantenne)

Geschikt voor stacaravans, caravans, campers, boten en jachten.

Voor stacaravans, caravans, campers, boten en jachten willen eigenaren een goede internetverbinding zoals thuis, b.v. B. e-mails checken, het nieuws uit de ARD-mediabibliotheek met vertraging streamen of op vakantie je Netflix-serie kunnen blijven kijken. U wilt de elektronische krant op uw tablet niet missen of de volgende etappe van uw reis plannen met Google Maps.

En ook het verhuizen van het thuiskantoor naar de stacaravan en mobiel werken onderweg behoren tot de wensen van de kampeerders. Binnen in de camper of caravan is echter vaak de gsm-ontvangst of het wifi-signaal van de camping of parkeerplaats beperkt. Mogelijk is ook het WLAN van de camping of parkeerplaats tegen betaling en wenst u een goedkopere oplossing.

Met de SELFSAT MWR 4524, de MWR 4550  en de MWR 5550 biedt SELFSAT drie passende totaaloplossingen met verschillende maximale verbindingssnelheden voor een stabiele en goede WiFi-dekking op reis of op de camping of parkeerplaats.

Het hart hiervan is een internetrouter die via het 12 volt-boordnet van het voertuig kan worden gebruikt en een inkomend wifi-signaal of, dankzij een geplaatste simkaart, een mobiel netwerksignaal van buitenaf en binnen in de camper of caravan ontvangt aangezien een privé, met een wachtwoord beveiligd apparaat een wifi-signaal kan uitzenden. Hierdoor heb je binnen een veel beter signaal dan je rechtstreeks met je smartphone, tablet, laptop of tv zou hebben. Daarnaast kun je meerdere apparaten tegelijkertijd op de internetrouter aansluiten. Deze heeft geen simlock en is te gebruiken met de opwaardeer simkaarten (prepaid) of abonnement simkaarten (postpaid) van verschillende providers. Omdat het 2 SIM-kaartsleuven heeft, b.v. Buitenlandse simkaarten kunnen bijvoorbeeld ook in het buitenland worden gebruikt. Een externe antenne, die op de camper of caravan wordt gemonteerd en verbonden met de internetrouter binnenin, zorgt voor een goede ontvangst bij alle drie de varianten.

De antenne ontvangt het 2,4 GHz wifi-signaal van de camping of parkeerplaats, evenals het 4G LTE mobiele netwerksignaal. Dankzij MIMO-technologie (Multiple In Multiple Out) kan hij meerdere datapakketten tegelijkertijd verzenden en ontvangen om de best mogelijke verbindingssnelheid te bereiken. De stof- en waterdichte antenne (beschermingsklasse IP67) kan direct op het dak van de stacaravan of caravan worden gemonteerd. Dankzij een rubberen afdichting beschermt hij tegen het binnendringen van water, maar kan ook b.v. B. worden verlijmd met Sikaflex. Bovendien is bij de levering een 6 cm lange schroefdraadverlenging met een buitendiameter van 35 mm inbegrepen, die montage op verschillende dakdiktes mogelijk maakt. De antennekabels worden door de binnenkant van de schroefdraad in het voertuiginterieur geleid. Als alternatief kan de antenne op een optioneel verkrijgbare dakmontageplaat worden gemonteerd. Dit kan ook z. B. met Sikaflex verlijmd op het dak (en indien nodig extra geschroefd).

In dit geval kan de antennekabel naar binnen worden geleid via een eventueel aanwezige dakdoorvoer of die bij de levering van de dakmontageplaat is inbegrepen. De kabellengte van de antenne is 1 m. Eventueel benodigde kabelverlengingen met 1 m of 2 m zijn optioneel verkrijgbaar.

Verbinding maken met het WLAN van uw internetrouter is net zo eenvoudig als in een hotel of thuis. De eerste verbinding kan tot stand worden gebracht met behulp van de QR-code op de internetrouter of met behulp van de WiFi-naam en het wachtwoord. Na het wijzigen van het wachtwoord wordt de verbinding tot stand gebracht met uw persoonlijk wachtwoord. De installatie en bediening van de vereenvoudigde, gebruiksvriendelijke gebruikersinterface van de internetrouter is evengoed mogelijk voor Apple- of Android-smartphones, -tablets en -laptops en gebeurt via de internetbrowser. Dit betekent dat er geen app geïnstalleerd hoeft te worden.

Verbind de wifi-router met de buitenantenne met het wifi-netwerk van de camping of camperplaats of met het mobiele netwerk en gebruik het 2,4 GHz wifi-signaal met groot bereik van je wifi-router om met je smartphone of tablet op internet te surfen , om een ​​elektronische krant te lezen of met uw smart TV b.v. B. streamen vanaf Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube of de mediabibliotheken van de tv-zenders.

Functies router

Ondersteunde mobiele telefoongeneraties: 4G LTE (Cat 6 tot 300 Mbps), 3G (tot 42 Mbps)

Ondersteunde WiFi-frequenties (invoer): 2,4 GHz

Ondersteunde wifi-frequenties (output): 2,4 GHz, 5 GHz

Ondersteunt GNSS voor positionering en tijdsynchronisatie

2 SIM-kaartsleuven: Mini SIM (2FF)

Ethernet-interfaces: 1 x WAN, 3 x LAN RJ45

Voeding: 8 - 30 volt gelijkstroom

Afmeting: 115 x 44,2 x 95,1 mm

Gewicht: 456 g

Bedrijfstemperatuur: -40°C - 75°C

Beschermingsklasse: IP30

Voorzien van antenne

4G / LTE / 5G

MIMO-frequentiebereik: 698-960 MHz, 1710-2690 MHz, 2900-3600 MHz

Signaalversterking: 4dBi

Kabel: 4 x LMR100 (bijzonder laag signaalverlies), lengte 1 m (1 m of 2 m kabelverlenging optioneel verkrijgbaar)

Aansluitingen: SMA male / male

Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz

Frequentiebereik: 2400 - 2483,5 MHz, 4900 - 5825 MHz

Signaalversterking: 4dBi

Kabel: 1 x LMR100 (extra laag signaalverlies), lengte 1 m (1 m of 2 m kabelverlenging optioneel verkrijgbaar)

Aansluiting: RP-SMA vrouwelijk / vrouwelijk

GPS

Frequentiebereik: 1.561.098 - 1610 MHz

Signaalversterking: 40 ± 2dB

Kabel: 1 x LMR100 (extra laag signaalverlies), lengte 1 m (1 m of 2 m kabelverlenging optioneel verkrijgbaar)

Aansluiting: SMA male / male

Bedrijfstemperatuur: -40°C - 85°C

Beschermingsklasse: IP67 (exclusief kabeluitgang)

Afmeting: 189 x 182 x 85 mm

GEWICHT

leveringsomvang

MWR 4550-router

12 volt sigarettenaansteker kabel

100 - 240 volt EU voedingsadapter 18 W

2 SIM-kaartadapters voor Micro SIM of Nano SIM naar Mini SIM

Ethernet-kabel van 1,5 m

SELFSAT buitenantenne

Draadverlenging externe antenne

WiFi-binnenantenne

Klittenband zelfklevende stippen voor WiFi-binnenantenne

Montage- en gebruiksaanwijzing

Bijdragen

Tekenlimiet van 5.000. Gebruik de pijlen om meer te vertalen.

  • Merk
  • Referentie
    13780
Laden ...